Volná místa

MÍR, stavební bytové družstvo, Bedřichovická 1199/21, Slatina, 627 00 Brno

přijme do pracovního poměru zaměstnance pro obsazení pozice

ÚDRŽBÁŘ

Pracovní náplň:

-       provádění drobné údržby a úklidu v budově i v areálu družstva

-       zajištění revizí a oprav na nemovitostech družstva

-       práce řidiče, zajištění údržby služebních vozů

-       vedení drobné administrativy, nákup materiálu

Požadujeme:

-       flexibilitu, příjemné vystupování

-       řidičský průkaz skupiny B

-       znalost práce na PC (MS Office)

-       odpovědnost, samostatnost, svědomitost

Nabízíme:

-       zázemí stabilní firmy

-       pružnou pracovní dobu

-       stravování v jídelně nebo stravenky

-       nástup po dohodě možný ihned

Písemně zpracovaný motivační dopis spolu se životopisem zasílejte

nejpozději do 30.5.2018 na emailovou adresu personalni@mirsbd.cz,

Mzda: 9 tis. Kč, pracovní úvazek 4 hodiny denně, jiná dohoda možná

pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok

Načítám, čekejte prosím...