Novinky

 • Změna ceny tepla a studené vody v roce 2020

  Z důvodu zvyšujících se nákladů na zemní plyn a razantního vzrůstu výdajů na nákup emisních povolenek zvyšují od 1.1.2020 Teplárny Brno, a.s. cenu tepla o 4,5 % na úrovni ceny bez DPH. Tento nárůst bude v dodávce tepla kompenzován změnou DPH z 15% na 10% od 1.1.2020, a to na u DPS (dvoutrubkový systém) a na dodávce tepla u čtyřtrubkového systému. U ohřevu TUV na čtyřtrubkovém systému dojde k poklesu DPH z 15% na 10% od 1.5.2020. Současně dojde k téže změně DPH od 1.5.2020 i na dodávce studené vody od vodáren a kanalizací.  

 • Pohotovost voda - plyn - elektřina

  V průběhu vánočních svátků v termínu od 20.12.2019 do 5.1.2020 probíhá ve firmách instalo topení čerpání řádné dovolené. Pokud budete potřebovat zajistit nutnou nebo havarijní opravu na vodoinstalaci, rozvodech elektro, topení, plynoinstalaci, kanalizaci nebo otevření dveří zámečníkem, lze se obrátit na dispečink Tepláren Brno,a.s. tel.545 161 545. Havarijní službu budou Teplárny Brno, a.s. poskytovat non-stop. Pohotovost pro závady elektro zajišťují firmy Zima a Strachoň 

 • Informace o registračním a QR kódu

  Vyúčtování služeb za rok 2018 obsahuje přidělený „Registrační kód“ pro registraci na portál Poschodech.

 • Prohlášení poplatníka k dani na rok 2020

  Žádáme ty, kteří mají podepsané prohlášení poplatníka k dani (růžový dvoulist), aby se dostavili na mzdovou účtárnu družstva, se sídlem na adrese Bedřichovická 21, Brno-Slatina podepsat toto prohlášení na rok 2020.  

 • Vrácení přeplatků na bankovní účet

   S ohledem na možnost komfortnější obsluhy klientů spojenou s úsporou času Vás žádáme o sdělení čísla Vašeho bankovního účtu pro vrácení (případného) přeplatku.

 • Výzva pro všechny předsedy samospráv.

  Odsouhlasení stavu dlouhodobě přijaté zálohy na opravy domu (tzv. fondu oprav)

 • Zajištění havarijní služby Teplárnami Brno,a.s.

  V případě havárie na domě ve správě MÍR SBD se lze obrátit na dispečink Tepláren Brno, a.s., tel. 545 161 545, 545 162 206.

 • Stanovisko Úřadu pro ochranu osobních údajů ke kamerovým systémům

  Úřad pro ochranu osobních údajů (dále jen „Úřad“) vydává toto stanovisko vztahující se ke zpracování osobních údajů prostřednictvím kamery se záznamem instalované v bytovém domě.Zohledňuje v něm vlastní dozorové poznatky, stejně jako závěry týkající se kamerových systémů obecně, vyplývající z aktuální judikatury Nejvyššího správního soudu. Stanovisko uvádí souhrn povinností při takovém zpracování s ohledem na zvláštnosti kamerového systému v bytových domech, přičemž je založeno na obecném stanovisku Úřadu ke kamerovým systémům (se záznamem)

 • Upozornění zástupcům společenství

    Upozornění všem zástupcům společenství vlastníků jednotek, hlavně těm nově vznikajícím.

Načítám, čekejte prosím...